preloader
Atgal į viršų

Ekskursijos Lietuvoje

Rodoma 1–15 iš 31

Ekskursijos Lietuvoje

Ar ragavote šaltibarščius, cepelinus arba 999? Ne? Mes siūlome degustacines keliones –paragauk Lietuvos skonį!

Lietuvoje daug restauruotų dvarų, pilių ir rūmų, čia galima pailsėti pušyne prie juros esančioje sodyboje ir pažvejoti vaizdingo ežero pakrantėje – toliau nuo triukšmingų miestų šurmulio.

Ekskursijos Lietuvoje edukacinėje formoje – tai galimybė susipažinti su įdomiais žmonėmis, užmirštais amatais, išmokti kepti duoną krosnyje, išbandyti save viduramžių mūšyje – tai visada nauji įspūdžiai.

Lietuvoje plačiai išvystyta verslo renginių ir konferencijų infrastruktūra: pas mus puikūs viešbučiai, restoranai, konferencijų centrai, poilsio parkai… mes dirbame tik su profesionaliais gidais, kurie surengs ekskursijas kaip mažiesiems (žaidybinėje formoje), taip ir senjorams (laisvo pokalbio formoje) – o svarbiausia, jie daro tai su meile, ir jus būtinai tai pajusite ir taip pat pamilsite Lietuvą!

Lietuva tinka ne tik komandos kūrimui, bet ir vaikų ir jaunimo poilsiui sveikatingumo, sporto ir kalbų stovyklose – ekologija ir gamtos resursai – tai jėgų ir energijos užtaisas visiems metams.

Mes pasiūlysime individualią ekskursijos programą pačiam rafinuotam skoniui, mes žinome, kodėl Jums reikia pasirinkti būtent Lietuvą.

Žemėlapyje pasirinkite miestą